تالار گفتمان عروس
آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D8%A2%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3--95)

صفحه‌ها: 1 2 3

آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ عصر

نشانی جدید: سه راه تهرانپارس - خیابان دماوند- بعد از خیابان رشید - نبش خیابان مهرنامی -پلاک 289
تلفن: 77298119 77297966
تلفن همراه: 09361474112
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
قیمت:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این آرایشگاه را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید با کلیک روی [تصویر:  newreply.gif] و ارسال نظر به این صفحه، اطلاعات خود در مورد این آرایشگاه را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - shohreh - ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ عصر

اگه از ریخت و قیافه می خواین بیفتین برین این گل آرا.افتضاح آرایشت میکنه انگار که داره نقاشی میکشه روی صورتت .من که رفتم بیخودی 50 تومن پول آرایش دادم بعد اومدم پاک کردم تازه ابرومم خراب کرد .کارم با پریسا بود .مثل گل سرخ فقط اسم در کرده ولی تنوع و کیفیت در کارشون نیست.

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ عصر

شما منظورتون همین گل آرای تهرانپارس هست؟ چون هم یوسف آباد هست هم نارمک

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - shohreh - ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ عصر

دقیقا همین توی تهرانپارس خیابان 150 غربی.Angry

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ صبح

متاسفانه مبنای انتخاب در جامعه ما در اکثر موارد و در زمینه های مختلف بر اساس معروفیت و نام(برند) هست و نه کیفیت ارائه خدمات اون واحد. بر همین اساس اگر یک واحد تجاری یا تولیدی یا خدماتی به درجه ای از معروفیت برسه اولویت کاریش از ارائه خدمات با کیفیت به درآمد زایی تغییر میکنه.

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - عروس - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ عصر

گویا بین شعبه های گل سرخ اینجا محبوبیت کمتری دارهDodgy

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ عصر

(۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ عصر)عروس نوشته است:  گویا بین شعبه های گل سرخ اینجا محبوبیت کمتری دارهDodgy

مشخصه که سلیقه ها مختلفه

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - عروس - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ عصر

من شنیدم گل سرخ غیر از گل ارا و گلها شعبه های دیگه هم داره

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ عصر

(۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ عصر)عروس نوشته است:  من شنیدم گل سرخ غیر از گل ارا و گلها شعبه های دیگه هم داره

فکر کنم گل رز هم شعبه دیگه شون باشه

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - عروس - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ عصر

بله اونهم هست