تالار گفتمان عروس
آرایشگاه وانیا (پیروزی) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه وانیا (پیروزی) (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C--54)

آرایشگاه وانیا (پیروزی) - star - ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ عصر

نشانی: پیروزی، چهارراه کوکاکولا، 21 متری دهقان، کوچه ریحانی، پلاک 18
تلفن: 33793708 ، 33253273
همراه: 09126788012
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
قیمت:
نحوه برخورد با مشتری:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این آرایشگاه را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این آرایشگاه را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - nazi khanom - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ عصر

بجز وانیا آرایشگاه ویونا هم هست که  توی  21 متریه ، تازه بهتر از آرایشگاه های اطرافش هم هس، منکه به شخصه کارشونو قبول دارم

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - مهمان - ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ عصر

ویرایش توسط مدیر: مطلب مورد نظر بدلیل اتهامِ بدون سند و با درخواست آرایشگاه مذکور حذف گردید.

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - مهمان - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ عصر

وانیا عالی عالیییییی عالییییییییییییی.میکاپ سمیرا . شینیون رضایی .من عروسشون بودم و کارشون واقعا عالی بود.ممنونم

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - parisima68 - ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ عصر

سلام ، منم با نازی خانم موافقم ، واقعا ویونا تو پیروزی از آرایشگاه اطراف خیلی بهتره، من هربار که رفتم سالنشون از کارشون راضی بودم ، اینم شمارشونه77431560

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - مهمان - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ صبح

ویرایش توسط مدیر: مطلب مورد نظر بدلیل اتهامِ بدون سند و با درخواست آرایشگاه مذکور حذف گردید.

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - Hanie shamsian - ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۰۲ عصر

من دوباررفتم سالن وانیا باراول خیلی راضی بودم خوب درست کرد سمیرا ولی باردوم اصلا خوب درست نکرد و اینکه خیلی پولکی بودن اول به من واسه شینیون یه مبلغی گفتن بعدوسط کار شینیون کاره گفت اگرمیخوای خوب بشه برو ۵۰تومن دیگه بده

پاسخ به: آرایشگاه وانیا (پیروزی) - parijefri1989 - ۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸ صبح

سلام عزیز دلم
زمانی که تشریف میارید سالن و یه شنیون عالی میخواید و حجم موهاتون کم هستش مسلماً باید هزینه موی اضافه رو پرداخت کنید و شنیون کار نمیتونن که این هزینه رو از جیبشون بدن.