تالار گفتمان عروس
انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران (/thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%BA%D8%B1%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86--53)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نایسا - ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ عصر

سلام 
کی اونجا رفته خودش کار برداشته؟؟؟چه کار کرده و چقدر راضی بوده؟؟؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - مهربان - ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ عصر

هر کی از تجربه آرایشگاش بگه ببینیم چه کرده و کجا بوده...چقدر راضی بوده ....قیمتا چطور بودن اینطوری با آرایشگاه های مختلف بیشتر آشنا میشیم تا یه آرایشگاه....

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر

من دوباره رفتم اونجا ببینم چطوره کارشون
ی نفر برای رنگ مو اومده بود من به اخر کارش رسیدم خودش خیلی راضی بود واقعا موهاش هم ناز شده دلم خواست موهام رو رنگ کنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ عصر

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر)'فرشته' نوشته است:  من دوباره رفتم اونجا ببینم چطوره کارشون
ی نفر برای رنگ مو اومده بود من به اخر کارش رسیدم خودش خیلی راضی بود واقعا موهاش هم ناز شده دلم خواست موهام رو رنگ کنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

فرشته جان شما کجا فتی که از کار رنگ موش خوشت اومد؟؟؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ عصر

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ عصر)'roxana' نوشته است:  
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر)'فرشته' نوشته است:  من دوباره رفتم اونجا ببینم چطوره کارشون

رفته بودم ارایشگاه پارس آنا توی سعادت آباد هستش تصویر: images/smilies/biggrin.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نایسا - ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ عصر

(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ عصر)'فرشته' نوشته است:  
(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ عصر)'roxana' نوشته است:  

رفته بودم ارایشگاه پارس آنا توی سعادت آباد هستش تصویر: images/smilies/biggrin.gif

خودتون اونجا کار رنگ برداشته بودین؟؟؟قیمتش چقدر شد ؟؟؟چه کار انجام دادین؟؟؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - مهربان - ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ صبح

دوستان پارس آنا تلگرام داره؟؟؟یه چیزی که بشه با گوشی راحت چک کرد؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ عصر

من نمیدونم چون با این آرایشگاه آشنایی ندارم اینجا اسمشو شنیدم منم دلم میخواد بیشتر ازش بدونم تصویر: images/smilies/tongue.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - مهربان - ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ عصر

اگر کسی خبر داره از پارس آنا یه کانال تلگرام یا پیج اینستا بذاره

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - طناز حسینی - ۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ صبح

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ عصر)'مهربان' نوشته است:  اگر کسی خبر داره از پارس آنا یه کانال تلگرام یا پیج اینستا بذاره

من به سایت خود پارس آنا رفتم و اونجا می تونی ببینی ادرس های پیج نمونه کارهاش گذاشته حتی توی سایت خود پارس آنا نمونه کاراشون گذاشتنتصویر: images/smilies/angel.gif
اینستاگرام پارس آنا

parsanabeauty
parsamakeup
و سایت آرایشگاه پارس آنا هم برات گذاشتم
http://www.parsanasalon.com/