تالار گفتمان عروس
انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران (/thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%BA%D8%B1%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86--53)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - طناز حسینی - ۲۲ دي ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ عصر

من یکی از دوستانم رفته بود آرایشگاه موهاش مصری فانتزی کوتاه کرده بودن و براش رنگ موهای خودش هایلایت در آوردن من که حسابی از هم مدل موهاش و هم ایده رنگش خوشم امده بود

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - fahimeh - ۲۲ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ عصر

(۲۲ دي ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ عصر)'فرشته' نوشته است:  اره دقیقا همینه اصلا مدل خاصی نیست که بگی مده هر کس یجوره
ولی راست میگید امبره قشنگه منم دوست دارم
امبره اینجوریه که موهات از ریشه ی رنگه تا برسه سر موهات روشن میشه
البته اگر درست گفته باشم و با بالیاژ قاطی نکرده باشم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

آهان، خوب خیلی خوشگله که
البته به نظرم واسه مووهای بلند خیلی خوشگل میشهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gif
من موهام انقدر بلند نیست

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۲۳ دي ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ عصر

(۲۲ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ عصر)'fahimeh' نوشته است:  
(۲۲ دي ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ عصر)'فرشته' نوشته است:  اره دقیقا همینه اصلا مدل خاصی نیست که بگی مده هر کس یجوره
ولی راست میگید امبره قشنگه منم دوست دارم
امبره اینجوریه که موهات از ریشه ی رنگه تا برسه سر موهات روشن میشه
البته اگر درست گفته باشم و با بالیاژ قاطی نکرده باشم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

آهان، خوب خیلی خوشگله که
البته به نظرم واسه مووهای بلند خیلی خوشگل میشهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/dodgy.gif
من موهام انقدر بلند نیست

اره باید موهات بلند باشه خیلی هم خوشگل میشه این بهترین حالت برای اینکه دنبال رنگ کردن ریشه نباشی تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
برای یکی مثل من خوبه
ولی این مدلی که طناز هم میگه خیلی خوشگل میشه تصویر: images/smilies/wink.gifتصویر: images/smilies/wink.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۲۳ دي ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ عصر

اصلا به نظرتون چه رنگى مده؟؟الان چه رنگى میکنن

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نایسا - ۲۳ دي ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ عصر

من نمیدونم انقدر سرم شلوغ بوده که دنبال این چیزا نرفتم اصلا رنگ امسال چه رنگیه؟؟؟؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - sharar - ۲۳ دي ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ عصر

رنگ مو رو نمیدونم اما فکر میکنم رنگ سال سبز باشه
تو یه گروه مد و لباس تو تلگرام خوندم
نمیدونم درسته یا نه!تصویر: images/smilies/undecided.gif
اما اگه سبز باشه، فکر کنم رنگ موی روشن بهش بیشتر بیاد، نه؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - shaqayeq - ۲۴ دي ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ عصر

آره من تو نت یه سرچی زدم
2 تا رنگ رو گفنته بود
یکی سبزی که ته مایش به زرد میزنه، یکی بنفش یاسی که با طوسی ست میشه!
جفتشونم خوش رنگن!تصویر: images/smilies/tongue.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۲۵ دي ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ عصر

فکر کنم اگر رنگ سال طوسی و بنفش باشه رنگ موش خوشگل تر از رنگ موی سبزه
من دوست ندارم رنگ موی سبز رو مثل این میمونه که لجن بسته سرت تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - طناز حسینی - ۲۵ دي ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ عصر

یعنی رنگ مو زیتونی منظورته با سایه روشن
وای چه رنگی بشه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
اگر بهتون رنگش میاد خیلی شیک هست به نظرم پیش کی میرید برای رنگ مو

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۲۵ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ عصر

اما زیتونی قشنگه گرچه من دودی هم دیدم خیلی ناز شده کدومشون بهتره؟؟کدومشون به دکلره احتیاج نداره؟؟