تالار گفتمان عروس
انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران (/thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%BA%D8%B1%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86--53)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - بیتا غلامی - ۱۳ دي ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ صبح

یعنی هیچ آرایشگاه دیگه نیست که شعبه خارج کشور داشته باشه ؟

من توی اینستاگرامش کار میکاپ مونا دیدم و چون قبل و بعد گذاشته بود عکس میکاپش جا خوردم تصویر: images/smilies/smile.gifمگه میشه انقدر تغییر
کارش به نظرم جالب بود همه که تعجب بودن

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۱۳ دي ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ عصر

من که تا به حال نشنیده بودم که ارایشگاهی خارج از ایران شعبه داشته باشه یکم عجیب بود برام وقتی توی سایتشون دیدیم تصویر: images/smilies/huh.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۱۳ دي ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ عصر

تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif
برای منم عجیب بود منم نشنیده بودم
ولی به نظرم عالیه چون کاراشون تلفیقی از کارای اونجا و ایران میشه خوب نیست؟؟؟

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - fahimeh - ۱۳ دي ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ عصر

بعد اون وقت پرسنلش ایرانین؟ یا خارجی؟
چجوریه؟ قطعا از پرسنل اینجا که نمیتونن به طور هم زمان اونجا هم استفاده کننتصویر: images/smilies/huh.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - فرشته - ۱۴ دي ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ عصر

راستی رفتین توی سایتشون کلی اطلاعات داره از همه جا خیلی جالبه 
انگار همه جا هم پیج دارن فیسبوک اینستاگرام یوتوب و همه جا تصویر: images/smilies/rolleyes.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - sharar - ۱۴ دي ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ عصر

بچه ها شما واسه عید چیکار میکنید؟
واسه مو مدل بگید؟ چیکار کنم که یکم تغییر کنمتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/huh.gif
دلم میخواد یه جور دیگه بشم

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نایسا - ۱۴ دي ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر

من میخوام موهامو مشکی نگه دارم و روش لایت استخونی کنم البته خیلی کم 
راستش منم میخوام یه طور خاصی بشم 
نمیدونم مفیده یا نه 
ولی معمولی نباشم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - بیتا غلامی - ۱۵ دي ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ عصر

اتفاقا من چند نمونه اینجور رنگ مو تو سایت ها دیدم هم جالب میشه هم خوشگل به ندرت این کار میکنند همه رنگ و مش یا دکوپاژ با هم میکنند مخصوصا برای عید نوروز
همه خانم ها موهاشون یک رنگ بیشتر
میتونی جلو موهات مش استخونی پر بزنی تو سشوار و مدل کج موهات قشنگ میشه

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - نایسا - ۱۷ دي ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ عصر

ممنونم بیتا جون از راهنماییتتصویر: images/smilies/heart.gif
نظرت در مورد نوک موهام چیه؟؟با بلندی 15 سانتتصویر: images/smilies/huh.gif

پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در غرب تهران - roxana - ۱۸ دي ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ عصر

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
گمانم خیلی فشن و قشنگ میشه من دوسش دارم
اما محتاط باش نوک موها خیلی صدمه پذیره موهاتو خراب نکنیتصویر: images/smilies/wink.gif