تالار گفتمان عروس
تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: تالار پذیرایی و باغ (/forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%BA--8)
+--- موضوع: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا (/thread-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%A7--501)

تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - star - ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ عصر

نشانی: تهرانپارس . سه راه تهرانپارس . ابتدای جاده دماوند . بعد از برج دماوند مجموعه تشریفات و پذیرائی آرمادا
تلفن: 77712740
همراه:
وب سایت: http://www.armadahall.ir
سابقه:
مدیریت:
مشخصات:
ورود اتومبیل حامل عروس و داماد به سالن پذیرائی و استقرار آن در لابی اختصاصی هر طبقه
اتاق عقد وی ای پی با وسعت بیش از 400 متر مربع فضا و امکان پذیرائی از میهمانان حاضر در مراسم عقد
برنامه های هنری شاد با تلفیقی از نور پردازی حرفه ای
فضای لابی و سالنها با گل آرائی و بادکنک آرائی
تصاویر:
[attachment=143][attachment=144][attachment=145][attachment=146][attachment=147][attachment=148][attachment=149]
قیمت:
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این تالار / باغ را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید با کلیک روی [تصویر:  newreply.gif] و ارسال نظر به این صفحه، اطلاعات خود در مورد این تالار / باغ را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - star - ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ عصر

منوها:
منوی 1:
[attachment=163]
[attachment=164]

منوی 2:
[attachment=165]
[attachment=166]

منوی 3:
[attachment=167]
[attachment=168]

منوی 4:
[attachment=169]
[attachment=170]

پاسخ به: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - tara_Mohammad - ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ صبح

سالن های بزرگی داره و فضاش خیلی زیاده
من از صندلی هاش زیاد خوشم نیومد
صندلیهایی با پشت کوتاه داره و اصلا شبیه صندلیهای تالار نیست
دو نوع اتاق عقد داره
vip و ساده
اتاق عقد سادش که خیلی خیلی سادس
اتاق عقد vip هم خوبه اما در حد vip نیست
عبور اتومبیلش از داخل سالن کار نو و جالبیه
ولی من اصلا خوشم نیومد
البته بنده خدا خیلی ابتکار به خرج داده ها
اما به نظر من کار لوسیه
انگاری آدم میخواد ماشینشو نشون بده
حالا از شانس یکی از مهمونا هم وسواسی باشه و بگه دود ماشین اومد نشست رو میوه ها و حالا بیا درستش کنBig Grin
البته این آخری شوخی بود
اما کلا من از این کارش خوشم نیومد
البته این نظر شخصیه منه
در کل تالارش بد نبود
اما با دیدن صندلیهاش یه کمی خرد تو ذوقم

پاسخ به: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - هانیه مرعشی - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ عصر

(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ عصر)'star' نوشته است:  نشانی: تهرانپارس . سه راه تهرانپارس . ابتدای جاده دماوند . بعد از برج دماوند مجموعه تشریفات و پذیرائی آرمادا
تلفن: 77712740
همراه:
وب سایت: http://www.armadahall.ir
سابقه:
مدیریت:
مشخصات:
ورود اتومبیل حامل عروس و داماد به سالن پذیرائی و استقرار آن در لابی اختصاصی هر طبقه
اتاق عقد وی ای پی با وسعت بیش از 400 متر مربع فضا و امکان پذیرائی از میهمانان حاضر در مراسم عقد
برنامه های هنری شاد با تلفیقی از نور پردازی حرفه ای
فضای لابی و سالنها با گل آرائی و بادکنک آرائی
تصاویر:

قیمت:
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این تالار / باغ را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید با کلیک روی [تصویر:  newreply.gif] و ارسال نظر به این صفحه، اطلاعات خود در مورد این تالار / باغ را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - هانیه مرعشی - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ عصر

سلام واقعا تالار خوبیه ونقطه قوتش موزیک و خواننده حرفه ای این تالاره که واقعا شب خوبی واسه ما ساختن عروسی من بهمن 94 بود غذای تالارم عالی بود 

پاسخ به: تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا - هانیه مرعشی - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ عصر

سلام واقعا تالار خوبیه ونقطه قوتش موزیک و خواننده حرفه ای این تالاره که واقعا شب خوبی واسه ما ساختن عروسی من بهمن 94 بود غذای تالارم عالی بود