تالار گفتمان عروس
آرایشگاه گل بانو - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه گل بانو (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88--5)

صفحه‌ها: 1 2

آرایشگاه گل بانو - star - ۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ صبح

نشانی : تهران - تهران - بلوار میرداماد - خ. نفت شمالی - پ. 57
تلفن : ۲۲۲۲۳۲۸۳
سابقه؟
تنوع خدمات؟
کیفیت خدمات؟
قیمت؟
نحوه برخورد با مشتری؟
شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این آرایشگاه را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - عروس - ۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ عصر

چنتا کار ازش دیدم.مدیوم وشیک بود کاراش.ولی خیلیا اعتقاد دارن به قیمت 1200 نمی ارزه.نظر شما چیه؟

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - star - ۴ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ عصر

(۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ عصر)عروس نوشته است:  چنتا کار ازش دیدم.مدیوم وشیک بود کاراش.ولی خیلیا اعتقاد دارن به قیمت 1200 نمی ارزه.نظر شما چیه؟

وقتی اسم در کرده باشه یه درصدی از قیمتی که عروس میپردازه برای اون اسم و برند هست. طبیعتا نمیشه توقع داشت به همون اندازه کار کنه.

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - عروس - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ عصر

دقیقا همینه. عزیزی می گفت سزای گرون فروش نخریدنه. ولی خوب متاسفانه امروزه گرون خریدن کلاسهSad

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - star - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ عصر

به نظرم گرون خریدن توی آرایش عروس کلاس نیست چون خیلی توی چشم هست و خیلی ها خبر ندارن عروس کجا آرایش کرده، فقط ظاهرش رو میبینن و در موردش نظر میدن.

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - عروس - ۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ عصر

دقیقا.ولی خوب...

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - ساترا - ۱۴ فروردين ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ عصر

بچه هاااااااااااا به نظر شما کار گل بانو بهتره یا گل آرا ؟Huh

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - moonlight - ۱۳ تير ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ عصر

من کار عروس هاش رو دیدم خیلی تاپ نیست اونایی که دنبال چیز های خاص هستن نرن بهتره ولی پرسنل بسیار خوش برخوردی داره و منم که برای میکاپ معمولی میرم اونجا راضی هستم

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - ملیکا - ۱ تير ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ صبح

(۱۳ تير ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ عصر)moonlight نوشته است:  من کار عروس هاش رو دیدم خیلی تاپ نیست اونایی که دنبال چیز های خاص هستن نرن بهتره ولی پرسنل بسیار خوش برخوردی داره و منم که برای میکاپ معمولی میرم اونجا راضی هستم

پاسخ به: آرایشگاه گل بانو - zahra63t - ۲۲ شهريور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ صبح

عروسی خواهر من گل آرا بود، خیلی راضی ام، دوستمم گل بانو رفته بود خیلی به نظرم تغییر نکرده بود