تالار گفتمان عروس
راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آتلیه عکاسی (/forum-%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C--6)
+--- موضوع: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه (/thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87--23)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - shabnam68aroos - ۲۰ تير ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ صبح

سلام بچه ها، در اصفهان آتلیه روهان با کیفیت ترین آتلیه هستش، من نمونه کارای خیلی آتلیه ها رو دیدم ولی روهان واقعا کارش عالیه و من واسه عروسیم انتخابش کردم ... البته نسبتا گرونه هزینه هاش ولی نسبت به امکاناتی که داره و کیفیتی که تحویل میده واقعا میصرفه. مثلا تصویربرداری هوایی داره که توی اصفهان کمتر جایی مجوزشو داره. در نهایت اگه واستون کیفیت خیلی مهمه، روهان رو انتخاب کنید 
تصویر: images/smilies/blush.gif
لینک معرفیش داخل انجمن

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - aida - ۲۲ تير ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ عصر

مرسی عزیزم امیدواری شماهم  یه جای خوب قرارداد ببندی

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - photorohan - ۳۰ تير ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ صبح

آتلیه روهان ------>
  اصفهان، ابتدای آپادانا دوم
  09133174246 - 09131173774
  03136414183 - 03136414184
  info@photorohan.com

دارای آتلیه های مختلف در مدل های متفاوت :
آتلیه کویر (اولین آتلیه کویر ایران ، ساخت نمونه کوچک کویر در آتلیه به منظور ثبت تصاویر عروس و داماد در پوزیشن های مختلف) آتلیه اتاق سفید ( اتفاقی تازه و نادر در آتلیه های ایران ، اتاق سفید یک پوزیشن منحصر به فرد در زمینه عکاسی عروس داماد ) باغ های انحصاری ( دارای باغ های مختلف در سطح شهر به منظور عکس برداری در طبیعت و فیلم باغ) و عکاسی پرنده ، عکس برداری و فیلم برداری در ارتقاع ، و همچنین فیلم برداری در اطراف اصفهان و صحرا) و بسیاری از خدمات دیگر در زمینه عکاسی کودک ، پرتره ، اسپرت ، مدلینگ و...
به همراه پوزر آقا و خانم ، و همچنین همکاری با تشریفات و آرایشگاه های برند شهر
نمونه کارها و فعالیت در لینک زیر قابل مشاهده هست.

[تصویر:  42.jpg]

[تصویر:  125-1024x724.jpg]

[تصویر:  photo-rohan5.jpg]

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - aida - ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ عصر

(۱۹ تير ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ عصر)'mahyami' نوشته است:  تبریک میگم ایدا جان کمال کارش عالیه

مرسی عزیزم آتلیه کمال و گریم مینامیرزایی فوق العاده میشه خیلی منتظری که فیلم و عکسا و ببینم 

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - aida - ۱ شهريور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر

(۳۰ تير ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ صبح)'photorohan' نوشته است:  آتلیه روهان ------>
  info@photorohan.com

آتلیه کویر (اولین آتلیه کویر ایران ، ساخت نمونه کوچک کویر در آتلیه به منظور ثبت تصاویر عروس و داماد در پوزیشن های مختلف) آتلیه اتاق سفید ( اتفاقی تازه و نادر در آتلیه های ایران ، اتاق سفید یک پوزیشن منحصر به فرد در زمینه عکاسی عروس داماد ) باغ های انحصاری ( دارای باغ های مختلف در سطح شهر به منظور عکس برداری در طبیعت و فیلم باغ) و عکاسی پرنده ، عکس برداری و فیلم برداری در ارتقاع ، و همچنین فیلم برداری در اطراف اصفهان و صحرا) و بسیاری از خدمات دیگر در زمینه عکاسی کودک ، پرتره ، اسپرت ، مدلینگ و...

واقعا کیفیت کارتون به اندازه عکس ها واقعی باشه عالیه فامیلی اصفهانیم رو معرفی کنم بهتون 

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - photorohan - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ عصر

(۱ شهريور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر)'aida' نوشته است:  
(۳۰ تير ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ صبح)'photorohan' نوشته است:  آتلیه روهان ------>
  info@photorohan.com

واقعا کیفیت کارتون به اندازه عکس ها واقعی باشه عالیه فامیلی اصفهانیم رو معرفی کنم بهتون 

فدای شما.
در خدمتیمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - فرزانه - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ عصر

عزیزم من برای جشنم آتلیه کاج را انتخاب کردم عالی بود
سعادت آباد علامه جنوبی

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - مهمان - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ عصر

قیمت آتلیه یه بحثه / کیفیت و خوش قولی هم یک بحث
من آتلیه کاج رفتم همه مواردی که مد نظرم بود را داشت کارشون هم عالی بود