تالار گفتمان عروس
راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آتلیه عکاسی (/forum-%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C--6)
+--- موضوع: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه (/thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87--23)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - andishehno - ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ عصر

[url=http://andisheh-no.com/images/uploads/Image/etehadiye%20akasan%20film%20bardaran/logo%20etehadiye%20akasan%20tehran.jpg][تصویر:  logo%20etehadiye%20akasan%20tehran.jpg]
لیست کلیه اعضای اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران دارای مجوز و پروانه کسب
بر گرفته شده از سایت رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبردارن تهران
به صورت کاملا رایگان در تالار گفتمان ( فروم ) وب سایت گروه هنری و خدماتی اندیشه نو
درج شده است تا شما عزیزان به راحتی بتوانید نزدیکترین واحد مجاز به خود را جستجو و به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید
برای ورود به صفحه لیست اطلاعات اعضا اتحادیه روی لینک زیر کلیک کنید
خدمات هر چه بهتر به جامعه عکاسان و فیلمبرداران استان تهران
در اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران
آدرس وب سایت
http://www.aaft.ir
برای دیدن لیست اعضا اتحادیه به صورت یکجا روی لینک زیر کلیک کنید
لیست کلیه اعضا

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - maryammoeeni - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ صبح

سلام دوستان
منم مثل همه شما درگیر مراسم شدم و دنبال یک آتلیه خوب سمت شرق می گردم .لطفا راهنماییم کنید

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - الیزا - ۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ عصر

اگه کسی آتلیه خوب سمت غرب با قیمت مناسب میخواد آتلیه آرته رو پیشنهاد میدم
من از کارشون خیلی خوشم اومد و راضیم
هرکسم عکسامو دید خوشش اومد یکی از دوستامم برای مراسم عقدش با این آتلیه قرارداد بسته

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - الیزا - ۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ عصر

مریم جان تو چه حدود قیمتی می خوای ؟

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - portal4972 - ۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ عصر

[تصویر:  2015_01_28_0085_copy.jpg]

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - portal4972 - ۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ عصر

آتلیه تخصصی رها

در اصفهان
تعدادی فعالیتهای آتلیه تخصصی رها در اصفهان :
_ فیلمبرداری از مجالس توسط کادری مجرب و حرفه ای و استفاده از امکانات و لوازم تصویر برداری با کیفیت

_ عکسبرداری از مجالس ، اسپرت ، پرتره ، مدلینگ و کودک

_ تهیه و طراحی انواع آلبوم های دیجیتال و ژورنالی و فریم دار

_ تدوین سینمایی و ساخت انواع کلیپ های اسپرت و آشنایی

_ مجهز به آتلیه اختصاصی و عکاس بانو

_ دارای فضای باز اختصاصی و عمومی برای عروس و داماد

_ مجهز به کارگاه اختصاصی صحافی

جهت اطلاعات بیشتر از وبسایت ما دیدن نمایید

.

rahastudio.blogfa.com
آتلیه رها در اصفهان
09131696956
09131693950
اتلیه عروس و داماد در اصفهان
اتلیه عکس در اصفهان
اتلیه فیلم برداری در اصفهان
اتلیه کودک در اصفهان
فیلم و عکس در اصفهان

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - aida - ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ عصر

توی کرج آتلیه مدل
کمال
عیسی 
کارشون عالیه حتما برید و کاراش ون رو ببینید

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - mahyami - ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ عصر

(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ عصر)'aida' نوشته است:  توی کرج آتلیه مدل
کمال
عیسی 
کارشون عالیه حتما برید و کاراش ون رو ببینید

علاوه بر اینایی که شما گفتی پرشیا
راز  و معین هم کارشون خوبه پیشنهاد میدم کارشون رو ببینید

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - aida - ۱۴ تير ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ عصر

من برای مراسم خودم کمال رو انتخاب کردم

پاسخ به: راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه - mahyami - ۱۹ تير ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ عصر

تبریک میگم ایدا جان کمال کارش عالیه