تالار گفتمان عروس
تالار پذیرایی باغ گل یاس - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: تالار پذیرایی و باغ (/forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%BA--8)
+--- موضوع: تالار پذیرایی باغ گل یاس (/thread-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%DA%AF%D9%84-%DB%8C%D8%A7%D8%B3--196)

تالار پذیرایی باغ گل یاس - star - ۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ عصر

نشانی:
تلفن: 44328496-44327916
همراه:
مشخصات: مجهز به باغ سرپوشیده زمستانی - پارکینگ اختصاصی
قیمت:
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این تالار / باغ را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این تالار/ باغ را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخ به: تالار پذیرایی باغ گل یاس - akbari - ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ صبح

سلام
عروسی بنده توی مهر ماه توی این تالار بود
۱ - تمام حرف هایی که قبل از قرار داد میزنند به جز کیفیت غذا دروغ است
۲- ساعت ۸ ما وارد تالار شدیم جناب خواننده داشت برای خودش میخوند یه آهنگ برای ورودی ما نخوند
۳- ساعت ۸:۳۰ دقیقه جناب خواننده لطف کردند و سرخود بدون هماهنگی با گروه فیلم برداری آهنگ را قطع کرد و گفت قراره کلیپ پخش بشه و رفت تو دفتر مدیریت قلیون بکشه بزور ساعت ۹ اومده شروع به خوندن کرده
۴ - ساعت ۹ توی زنونه شروع کردن میزها را جمع کردن که میخوایم شام بدیم (خودم توی زنونه بودم موقغ کلیپ پخش کردن) با کلی التماس ۲۰ دقیقه صبر کردن
۵- ۱۵۰ هزار تومان پول بابت میز شام عروس داماد از ما گرفتن که اختصاصی بدن ولی ۲ تا غذایی که به ما دادن از غذای سفارشی برای مهمون ها کم کردن
۶- ۳۰۰ هزار تومان بابت شمع و گل روی میزها از ما گرفتن ولی موقعی که گل و شمع از روی میز ها برداشته شد مهماندار هاشون اومدن از دست مهمان های ما گرفتن
۷- شیرینی هایی که گرفته بودیم را توی سالن زنونه حدود ۳ تا جعبه جدا گزاشته بودن و گفتن شیرینی کم اومده و گفتن برید دوباره شیرینی بگیرید
۸ - قبل از قرار داد ما پرسیدیم مهمان ها تا ساعت چند باید از تالار برن بیرون گفتن تا ۱۱:۳۰ مشکلی نیست پرسیدیم برق را شما خاموش میکنید گفتن نه ما فهمو شعورمون خیلی بالاست و این کارا رو انجام نمیدیم ولی ساعت ۱۱ برق را قطع کردن
۹ - سر شام دادن چینش میز ها خیلی بد بود پرسنلشون سر میزهای اضافی که یک نفر رفته نشته بود هم غذا ۸ نفر میزاشت آخرش هم ۱۸۰ هزار تومان بابت غذای اضافی گرفتند
در کل بگم آخر اینقدر پرسنل و مدیر این تالار اعصاب من را بهم ریخت بعد از یک ماه هنوز فکرم داغونه و حسرت شبه عروسیمو میخورم
تمام حرف هام را هم با سند میگم
امید وارم مدیران محترم تالار وب اینقدر با مرام باشن که این نظر من را پاک نکننSad

به همه عروس و داماد ها پیشنهاد میدم اگر دوست دارن شب عروسیشون خراب نشه به این تالار نرنSad

بنده هم با ایمیل پاسخگوی همه شما هستم
در ضمن خیلی حاجی حاجی میکردن امید وارم حاجیشون اگه رازی بودن مشتریشون براش مهم هست حداقل یه پیگیری بکنه این پست منو