تالار گفتمان عروس
نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) (/thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D9%87%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%A2%D9%86%D8%AF%D9%88--1842)

نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - گل رخ - ۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ عصر

باسلام 
لطفا با گذاشتن نظرات در مورد سالن آندو در  هروی مارایاری کنید 
تلفن 26322050
آدرس اینستاگرام mina_beauty_salon
میکاب و ارایشش
شینیون
کوتاهی 
ناخن 
اپیلاسیون 
پاکسازی 
اکستنشن 
ماساژ

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - مهمان - ۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ عصر

با سلام خدمات ارایش و شینیون و رنگ و لایتشون واقعا عالیه

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - مهمان - ۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ عصر

سلام دوستان منم میرم سالن اندو هم کارشون و هم اخلاقشون من خودم همه ارایشگاه میدان هروی رفتم هم قیمت و هم کیفیت کارشون عالی کار اپیلاسیون معرکه یعنی مهناز اینقدر سرعت عمل بالای داره که حرف نداره ناخن کارشم خوبه کار ابرو با خود مینا جونه 25میگیره که قابل مقایسه با کسی نیست کار رنگ بیشتر با مریم جونه ادرس میدان هروی خ افشاری بین بوستان شش و هفت پ 90 تلفن الان حفظ نیستم باید از روی کارت بنویسم

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - دیمن - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ عصر

خانوما از این به بعد به جای تتو کاشت ابرو انجام بدید عالی ابرو هایی مثل دختر 14 ساله رو صورت ادم کلی جون میکنه ادمو

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - مهمان - ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ عصر

با سلام منم کار لیفت و لمینت مژه انجام دادم و راضی هستم

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - mona1357 - ۲۵ تير ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ صبح

کار خدمات هاشور ابروشون عالی بود 

پاسخ به: نظرات درمورد بهترین سالن هروی (سالن آندو) - sahar2555 - ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ عصر

سلام  مامانم برا هاشور ابرو رفت سالن آندو فهیمه جون که البته پیج کاریش بنام هستی  هاشور زرد از زیرشم تاتو داشت  ولی قهوه ای کم رنگ ولی به طوری زیبا هاشور زد که محشر شده بود هرکی میبینه کوچه و خیابون و مهمونی میپرسن هاشور کارتون کی بوده خیلی خوب کارش رنگشم بعد روز اول زیاد روشن نشد .منم وسوسه شدم رفتم ابتدای ابروهامو هاشور زدم تاج ابرو هام کم پشت بود دقیقا همرنگ موهای ابروم که بور هست زد خیلی خوب بود من ولی ترمیم نرفتم بعد 4/۵ ماه رفت چون هزچه رنگ روشن تره باشه زودتره میره خودشونم گفتن  ولی اگر قرار باشه دوباره برم بازم میرم پیشش خودشون موهام کراتینه احیایی کردم عالی بود البنه مامانم اینجا پارافین تراپی میکنه و خیلی راضیه ساختمان سالن  خیلی خاصه قدیمی ولی نقشه معماری جالبی داره