تالار گفتمان عروس
تشریفات عروسی - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: تشریفات و خدمات مجالس (/forum-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%B3--10)
+--- موضوع: تشریفات عروسی (/thread-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C--1625)

تشریفات عروسی - karen - ۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ عصر

خوبیِ تشریفات مجالس اینه که دیگه لازم نیست به چیزی فکر کنی همه چیزو میسپری و فقط لذت میبری، البته اگه مطمئن باشی اونی که کارو بهش سپردی کارشو بلده.
ما در بخش تشریفات مجالس یا خدمات مجالس به دنبال راه کارهایی هستیم که مجالس شما را به بهترین نحو مدیریت کرده و این اعتماد را جلب کنیم که هم همیشه در کنار شما باشیم و هم خاطره ای خوب در ابتدای زندگی به شما هدیه دهیم. تیم 
تشریفات عروسی
 کارن سعادت سال ها است که به این دست آورد رسیده و بهترین خدمات را به شما ارائه داده است و خواهد داد.

پاسخ به: تشریفات عروسی - dara - ۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ صبح

یکی از معیار های انتخاب من برای تشریفات عروسیم این بود که اون روز فقط مراسم من رو دستش باشه .. دیده بودم که بعضی از این تشریفات ها میان دو سه تا مراسم باهم میگیرن و همه چی قاتی پاتی میشه .. پذیرایی درست نیست .. آشغال میوه رو جمع نمیکنن .. غذا ها کم میاد .. و اینقدر همه چی بهم ریخته ست به جای عروس داماد به جای لذت بردن از عروسی همش نگران مهمونها و برگزاری مراسم بودن..
واسه مراسم چند جا رفتیم و ریز قیمت گرفتیم .. حالا بماند که بعضی مثل میرباقری حتی حاضر نشد ریز قیمت بده و یه عدد رو هوا پروند و هی میخواست با نشون دادن کاراش حواسمون رو پرت کنه.
وقتی رفتیم پیش تشریفات سران ، قبل از پرسیدن من آقای طاهری گفتن که ما فقط توی هر روز یه مراسم برگزار میکنیم و همه ی پرسنل من در خدمت مراسم شما هستن .. بعد برای تک تک آیتم ها قیمت بهمون گفتن .. حتی مثلا میخواستیم یه قسمتش رو عوض کنیم باز در مورد تفاوت هزینه ش بهمون گفتن .. یعنی میخوام بگم اینقدر دقیق بودن و معلوم بود وجدان کاری دارن .. دیگه بعد همه ی حرف ها باهاشون قرارداد بستیم و امیدوارم جشن من بهترین جشن عروسی ای بشه که تا حالا برگزار شده.