تالار گفتمان عروس
آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D8%AE-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3--16)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - باهره - ۶ شهريور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۲ عصر

تو رنگ مو چطوره؟

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۷ شهريور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ عصر

ارایشگاه گل سرخ.تهرانپارس
لیلی هستم از افسریه.ارایشگاهتون اومدم کارتون فوق العاده بود.آیدا جان کارتون عالی بود

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - فاطمه افتخاري - ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ صبح

سلام
من پارسال 12 شهریور برای بله برونم به ارایشگاه گل سرخ رفتم.
تعریفشونو ریاد شنیده بودم ولی اصلا این طور نبود با وجود این که ارایش و مو رو VIP انتخاب کردم کارمو و میکابشون افتضاح بود و فقط ی خاطره بد برای من موند.
درضمن خواسته هامم قبلش بهشون گفته بودم و خواسته بودم ارایشم لایت باشه ولی این طور نشد.
مدل مو و ارایششون اصلا بروز نیست.
میکاپ منو ملیکا انجام داد که به حساب خودشون یکی از بهتریناشون بود.
موهامم شیما درست کرد.
AngryAngryAngry

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ عصر

سلام
مریم هستم از نظام آباد
آیدا خانم کارتون خیلی عالیه کار میکاپ انجام دادم همه از من خوششون اومده بود ممنون عزیزم

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ صبح

سلام روزتون بخیر من بعد از محرم و صفر عروسیمه بین فهیمه ۲ جردن و گل سرخ کدوم بهتره ...
نظرم ساده و سبک اروپایی و لایته
کسی جدیدا رفته این دو تا جا موندگاری آرایش چه طوره ؟؟؟

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ صبح

آرایشگاه گل سرخ عالیه من تازگیا عروسیم بود و فقط پیشنهاد میکنم آرایشگاه گل سرخ برید

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۲ دي ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ صبح

کسی میدونه برای نمازدی کدوم یک از بچه های گل سرخ کارشون خوبه و قیمت

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - نگار حسین پور - ۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ عصر

(۲ دي ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ صبح)'مهمان' نوشته است:  کسی میدونه برای نمازدی کدوم یک از بچه های گل سرخ کارشون خوبه و قیمت

سلام کار سالن اندو سمت هروی عالی هم قیمت و کیفیت کارشون من که  واقعا راضی بود 
تلفن 26322050
پیج اینستاگرام mina_beauty_salon 

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - mahrokh - ۸ فروردين ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ عصر

سلام دوستان ، من آرایشگاه های زیادی رو برا عروسیم رفتم و نمونه کارشون رو دیدم و آخرسر رفتم آرایشگاه ویونا توی پیروزی ، خیلی شینیون و آرایشم به روز و قشنگ شده بود و  فامیلا هم خیلی تعریف میکردن و خوششون اومده بود،کسی خواست بره  این شمارش 77431560

پاسخ به: آرایشگاه گل سرخ - تهرانپارس - مهمان - ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ عصر

من آذر ۹۶ عروس گلسرخ شدم. ۱۵۰۰ تقریبا. عالییییییییییی بود. همه چیش . از خدمات از آرایش از میکاب . یعنی همه میگفتن عین مدلا شدم . عالیه گلسرخ .