تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: یه آرایشگاه خوب طرفای گیشا؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان، یه آرایشگاه خوب که کار آرایش و شینیون رو خیلی خوب انجام بده توی تهران نزدیکای گیشا یا یه جایی که از گیشا خیلی فاصله نداشته باشه سراغ دارید ،عروسی یکی از فامیلای شوهرمه، یه آرایش لایت و خوشکل می خوام،Angel
قیمتاش چجوریه؟
HeartباسلامHeartHeart
به نظرمن بهترین آرایشگر غرب تهران
HeartHeartخانم حسین زاده ( شفق طلایی )Heart
کار رنگ و لایت و کوتاهی
عالیه حرف نداره
من سالها هرچیزی رنگ و مشغول میکردم اصلا راضی نبودم
یا بد رنگ میشد یا موهام میسوخت
ولی واقعا این خانم پنجه طلا هستند
یکی از دوستان بهم معرفی کرد خیلی خیلی ممنونم وراجی
به شما هم توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون
HeartHeartشمارشونم 09121974720HeartHeart
اکستنشن مژه شونم دیدم عالی بود
آرایشگاه چهره سرا  افتضاحه هر جا میرین اونجا نرین یه کار معمولی رو دوبله حساب میکنن باهاتون، پرسنلش هم بداخلاقن هم کارشون خیلی ضعیفه با قیمتای بالا میکاپ کارشون عسل هم که همش کاراش یه شکله مدل میاره ارایش میکنه به اسم عروس بدترین جایی که تا حالا رفتم اونجا بوده تصویر: images/smilies/angry.gif 
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
خورشید جون همه میشناسن تو گیشا کارش حرف نداره یه آرایشگر حرفه ای هم رنگ و مش براشینگ شینیون بافت وکس کراتین  مدل مو های شیک و ژورنالی  شماره تلفنشون ٠٩٣٥٦٣٩٨١١٠ گیشا نبش خیابان سوم آرایشگاه اسدی
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
ببخشید این خانم خورشید قیمتهاشون چطوره? مثلا شنیون را چقدر میگیرن? ممنون اگه جواب بدین
عزیزم خورشید جون آدرسشون عوض شده الان اندرزگو قیطریه هستن ٠٩٣٥٦٣٩٨١١٠ این موبایلشونه

مهمان

سلام / آرایشگاه خوب فقط مونا یزدانی
مدیریت عالی و خدمات عالی
قیمتاشونم خیلی مناسب

مهمان

سلام دوستان / سالن مونا یزدانی تازه اومده گیشا
قبلا ولنجک بوده
مدیریت سالن با خود موناست که خیلی عالیه
خدماتشون خوب و قیمتاشون مناسبه
رفتارشونم خیلی محترمانه و عالی و سالنشونم مجهزه
امان از دست این خانم ها و آرایشگاه رفتنشون Smile

مهمان

[

والا سمت گیشا که نمیشناسم ولی سمت غرب تو اکباتان کار خانم حسین زاده شفق طلایی رو میشناسم

میکاب و شینیونشون خیلی خیلی خوبه من هر وقت رفتم راضی بودم خوبیش اینه که متناسب با سلیقه شما و به روز کار انجام میدن

میدونه که چی بهتون میاد شمارشون 09121974720 هست
لینک مرجع