تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: در صورت ناراضی بودن یا داشتن شکایت از تالارهای پذیرایی بخوانید
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
 سلام عروسی من تیر ماه 98 انجام شد ت؟سط تشریفات مجالس شادوماد واقع در شهر جدید اندیشه.ایشون به اسم نه میلیون تومان مارو کشوند تو میدون و دوروز قبل عروسی بعد از تینکه همه کارتها پخش شد دست مارو گذاشت تو پوست گردو تا پول بیشتری بگیرد 16میلیون از ما گرفت.طبق توافق کا قرار بود در صورت سفارش البوم دیجیتال و هلی شات تمامی فایلهای عکس و فیلم را به ما بدهد اما الان زده زیر حرفاش نه میکس نه فایل هارو نمی دهد تا دوباره پول بگیرد .اقا پرونده ناموسی با منشی سابقش داره و احتمالا جواز هم نداره.به من بگید دستم به کجا بنده؟راهی هست؟ به پلیس زنگ برنم بیاد دم دفترش؟

مهمان

سلام
امان از دست این صاحبان تالار.
سه روز مونده به عروسی 4 میلیون کشیده رو مبلغ قرارداد . در صورتی که اون موقع من قرارداد بستم مرغ بود کیلویی 18 الان شده 13.5 گوشت بوده 110 الان شده 95 رب گوجه بود 20 تومن الان شده 14.5
آقااااااااااااااااااااا واقعا کوفتت بشه . حقوق سه ماه من میشه سه و شیشصد.
میگم چرا گرون شده میگه پرسنل اضافه کردیم. لامپ گرون شده .
تالار پذیرایی مسعود. یه زن اونجا نشسته ان. اخلاق زیر خط فقر. از سر تا پاش طلاس . به فکر بقیه آدما نیستن. لامصب از کجا بیارم یهوییی.

مهمان

امسال مراسم عروسیمون رو در باغ سورینو گرفتیم تشریفاتمون مشیری و سورینو بود. 200تا غذا سفارش دادیم مهمونامون 140نفر اومدن. بقیه غذاهارو بهمون ندادن. تزییناتش اونی نبود که بسته بودن. گلهای روز قبلو زده بودن. پذیراییشون همش کم فروشی بود خیلی اذیتمون کردن. باغ برای عقد اماده نبود. پول خون باباشونم ازمون گرفتن. کیفیت غذاهاشونم افتضاح بود. کباب برگارم خام خام دادن اونم نه به مقدای که سفارش داده بودیم. فقط الکی حرف میزنن. پولم قبلش تسویه میکنن که هرکار دلشون میخواد انجام بدن. طوریکه من و همسرم اصلا از جشنمون لذت نبردیمو ناراحت بودیم. خدا ازشون نگذره. Angry

مهمان

Angryما با تشریفات قریشی شعبه میدون کاج سعادت اباد برای نوروز ۹۸ قرارداد بستیم و مراسم کنسل شد ولی بی‌شرفای بی همه چیز دوسه ماه پیش پرداخت مارو پس نمیدن... حالا باید بریم شکایت کنیم از حلقوم نجسشون بکشیم بیرون

دانیال

Coolسلام .
تالار قصر آریان تو اتوبان بسیج یک کلاه برداره واقعیه .ادم شیاد و غیر قابله اعتمادیه .با تکیه بر خدا و دین و پیامبر چنان خودشو محترم نشون میده دقیقا برعکس چیزی که هست .خواهشا اونجا مراسم نگیرید .

مهمان

سلام ما در تاریخ ۱۳ تیر ۹۸ در تالار پردیسان واقع در خیابان عربشاهی گرفتیم تعداد ۵۰ غذا دزدیده شد توسط پرسنل در اوج کرونا کسافت می بارید مهمونها لب به چیزی نزدند خدا لعنتشون کنه اقای رضایی مدیریت اولش تمام پولشو گرفت دستمون بجای بند نیس خدایا تا ابد کرونا باشه تالارها بسته من مجبور شدم خاک ت سرم بخلطر خونخ ی کوچیک مجبور شدم بله برونو ت تالار جهنمی پردیسان بگیرم

مهمان

سلام ما تالار گل سرخ بندرگز مراسم تو عید گرفتیم به علت کرونا کنسل شد دوبار تاریخ جابجا شد ولی باز کنسل شده ولی ما دیگه نمیخایم مراسم بگیریم ولی تالار میگه پولتون رو نمیدم باید هرموقع اوضاع عادی شد بگیرید، ماچیکار باید کنیم؟؟؟ ممنون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع