تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: آرایش برای مراسم عقد و نامزدی
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  19.jpg][تصویر:  domain-8bb8d26dc3.jpg]
اگه دنبال کیفیت هستید حتما بخونید
سلام دوست عزیزم من دوست دارم تجربه خوبم رو در اختیار همه دوستان بزارم اگه دوست داشتین استفاده کنید و دعام کنید
من واسه عروسیم رفتم آرایشگاه شایلی تو الهیه وای میکاپ آرتیستش شیوا جون از آلمان اومده 8 سال آلمان کار می کرده و عضو انجمن آکادمی میکاپ مونیخ آلمان بوده خیلیییییییییییییییییی کارش خوب ود تازه اومده ایران و اونجا کار میکرد ه ( مدارک آلمانشم تو سالن هست ) قبل آرایش باهام مشاوره کرد موادشم عالی بودد تا آخر شب آرایشم تکون نخورد حتما کسایی که واسشون هزینه زیاد ( من پکیج 2 میلیونی رو انتخاب کردم ) مهم نیست توصیه می کنم برن وآلبومش رو ببینن واقعا تو کل تهران تکه من از ویس تو ولنجک تا نیکادل تو فرشته ... رفتم اما واقعا کار شیوا جون اروپایی و لایته - برخوردشم بینظیره بسیار مودب و با حوصله راستی اینم شماره 22012038- حتما اگه رفتید موادشو که از آلمان میاره ببینید
[تصویر:  70651788967195956815.jpg]
[تصویر:  39749669849763595648.jpg][تصویر:  01381176700221943444.jpg]
دوستانی که میخوان برای نامزدی هزینه سنگین نداشتن باشند توی کرج سالن مینامیرزایی رو معرفی میکنم بهتون کارشون فوق العاده اس خودم عروسش بودم
بچه ها کسی جایی رو سراغ نداره که باب میل مشتریش آرایش کنه بدون اینکه ناراحت بشه؟ من از آرایش غلیظ متنفرم[img=21x21]images/smilies/dodgy.gif
(۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ عصر)'fahimeh' نوشته است: [ -> ]بچه ها کسی جایی رو سراغ نداره که باب میل مشتریش آرایش کنه بدون اینکه ناراحت بشه؟ من از آرایش غلیظ متنفرمتصویر: images/smilies/dodgy.gif

فرقی نمیکنه کجا باشه؟ من 2،3 جا رو  میشناسم.. یکیشو خودم رفتم بقیه رو شنیدم

(۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ عصر)'shaqayeq' نوشته است: [ -> ]
(۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ عصر)'fahimeh' نوشته است: [ -> ]بچه ها کسی جایی رو سراغ نداره که باب میل مشتریش آرایش کنه بدون اینکه ناراحت بشه؟ من از آرایش غلیظ متنفرمتصویر: images/smilies/dodgy.gif

نه فکر نکنم فرقی بکنه.. بیشتر کیفیتش مد نظرمه.. واس آتلیه وقت عکس اسپورت دارم.. میخوام اسپورت گریمم کنن

(۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ عصر)'fahimeh' نوشته است: [ -> ]
(۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ عصر)'shaqayeq' نوشته است: [ -> ]

نه فکر نکنم فرقی بکنه.. بیشتر کیفیتش مد نظرمه.. واس آتلیه وقت عکس اسپورت دارم.. میخوام اسپورت گریمم کنن

ببین به نظر من الآن بهترین فرصته بری آرایشگاه پارس آنا.. تو شهرک غربه.. سمتای میدون کاج.. 5 شنبه و جمعه بازدید دارن.. میتونی کاراشونو از نزدیک ببینی.. واسه عروسیتم خوبهتصویر: images/smilies/biggrin.gif 

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع