تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: در انتخاب خدمات عروسی به چه نکاتی توجه کنیم؟
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
انتخاب باغ تالار یکی از گزینه های اصلی و اساسی برای برگزاری مراسم عروسی می باشد. ایرانیان از باغ تالارهای عروسی با فضای آزاد بیشتر استقبال می کنند.حداقل سه ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود نسبت به انتخاب باغ تالار عروسی اقدام کنید.

نکاتی که باید در انتخاب تشریفات مجالس مورد توجه قرار گیرد به شرح زیر می باشند:
دیزاین کلی تالار از اهمیت بالایی برخوردار است، تمیز بودن فضا و میز و صندلی ها و حتی آب آبنمای باغ عروسی، تمیز بودن فرش یا موکت پهن شده، رنگ فرش ورودی، نحوه ی چیدمان میزهای پذیرایی و شمع ها و گل آرایی.
خدمات مجالس ارائه شده در آن مطابق سلیقه شما باشد و دارای تنوع باشد.
نوع برخورد و ظاهر مناسب مهمانداران تشریفات عروسی و پوشیدن لباس فرم به موسسه خدمات مجالس عروسی اعتبار می دهد.
در مراسم عروسی تعداد دفعات پذیرایی و تمیز بودن ظروف غذا و گرم سرد شدن غذا و همچنین طبخ غذا به اندازه ی کافی از نکاتی هستند که در ذهن مهمانان خواهند ماند.
 
خدمات عروسی
ظرفیت تالار عروسی
باید به وسعت تالار یا باغ محل برگزاری عروسی خود توجه ویژه ای داشته باشید، اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، انتخاب تالار پذیرایی بزرگ و با وسعت زیاد کار اشتباهیست به دلیل اینکه مهمانان همه ی وسعت تالار را اشغال نکرده و مراسم عروسی شما خلوت به نظر می رسد. بنابراین حتما توجه داشته باشید که تالار پذیرایی متناسب با تعداد مهمانان خود انتخاب نمایید.
موقعیت باغ تالار عروسی و نزدیکی به شهر
در واقع مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی این مورد است. تالار محل برگزاری مراسم عروسی شما باید از نظر دسترسی شهری، موقعیت مناسبی داشته باشد. سعی کنید آرایشگاهی در نزدیکی تالار عروسی انتخاب کنید که در رسیدن به تالار تاخیر نداشته باشید.
سقف تالارعروسی
در تالارهای عروسی با سقف کوتاه مهمانان دلگیر هستند و ممکن است احساس خفگی کنند، سعی کنید تالاری با سقف بلند انتخاب کنید، سقف بلند تالار عروسی برای فیلم برداری و استفاده از وسایل فیلم برداری برای تهیه بهتر تشریفات عروسی بسیار مهم است.
پارکینگ تالار عروسی
در انتخاب تالار عروسی حتما به این مورد توجه داشته باشید که تالار مجهز به پارکینگ برای اتومبیل مهمانان باشد و وقت مهمانان برای پیدا کردن جایی برای پارک اتومبیل خود در خیابان های اطراف تالار عروسی هدر نرود.

سرویسهای بهداشتی تالار عروسی
در زمان انتخاب باغ تالار عروسی به یکی دیگر از خدمات عروسی که حتما باید دقت داشته باشید سرویس های بهداشتی به تعداد زیاد و تمیز و مرتب موجود بوده و مسافت آن ها تا محل برگزاری عروسی زیاد نباشد.
 
سایر امکانات تالار عروسی:
امکاناتی مانند اتاق بازی بچه ها، رختکن های زنانه، ترانسفر ویژه عروس و داماد در انتخاب تشریفات عروسی تاثیر گذارند.
منوی غذا:
پذیرایی مهمانان در مراسم عروسی برای عروس و داماد اهمیت بالایی دارد و جز وظایف خدمات مجالس برگزار کننده ها می باشد بنابراین یک تالار پذیرایی مناسب باید از کیفیت بالای منوی غذایی و تنوع مطلوب برخوردار باشد تا جوابگوی  انواع سلایق عروس و دامادها باشد.
اجرای برنامه ها با اعمال سلایق عروس و داماد:
یک باغ تالار پذیرایی خوب به مشتریان خود این اجازه را می دهد که در مورد نحوه ی اجرای برنامه های عروسی نظر داده و بر اساس رویای خودشان برنامه های مراسم عروسی را تنظیم نمایند.
لینک مرجع