تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: معرفی ادکلن مردانه خوشبو برای فصل تابستان
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از ادکلن مردانه خوشبو میتوان به اروس اشاره نمود که میتواند بعنوان یک ادوتویلت موفق نام برده شود ، زمانی که در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار معرفی شد توانست به فروش خوبی دست پیدا کند . میتوانیم آن را یک عطر کلاسیک بدانیم و البته یک عطر خنک بسیار مناسب برای تحرک و گرمای تابستان . اگر شما هم با توجه به شغلتان در تابستان در فضای باز نیاز به تحرک دارید بعنوان یک پیشنهاد خوب روی اروس حساب کنید ! و البته که ورساچه ، این برند ایتالیایی مشهور ، نیازی به معرفی ندارد .

با سلام و احترام

برای فصل تابستان باید توجه کنیم که از ادکلن ها با رایحه خنک باید استفاده کنیم اما میدونیم که تو این فصل تعریق زیادتره پس باید در درجه اول از محصولات بهداشتی ضد تعریق استفاده کنیم و با توجه به این که موندگاری ادکلن های خنک کمتره باید آداب صحیح ادکلن زدن (مثل اسپری روی پوست و نواحی نبض دار و ... ) رو رعایت کنیم اما میدونیم که زدن ادکلن روی پوست اگر اصل نباشه میتونه سلامتیمون رو به خطر بندازه پس آشنا بودن با یک فروشگاه فیزیکی یا غیر واقعی که جنساش اصل باشه هم اهمیت پیدا میکنه
من از فروشگاه اینترنتی آریا مد هم ادکلن مردانه و هم ادکلن زنانه تهیه کردم و خدارو شکر هم بسیار راضی بودم سوالی بود در خدمتم
لینک مرجع