تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: بهترین راه برای تبلیغات آتلیه عکاسیتون
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من از دوران بچگی عاشق عکاسی بودم و همیشه دنبال این بودم یک دوربین خوب بخرم.هر سال به امید اینکه دوربین خوب و مناسب برای عکاسی داشته باشم عیدی هام و پول توجیبی هامو جم میکردم.
تا اینکه در دوران دبیرستان و دانشگاه بهترین دوربین هایی که میتونیستم را خریدم .
ودر تمام این سالها در مورد بهترین روش ها و راه های عکاس خوندم . و کلاس هاییهم تک وتوک شرکت کردم. الان هم نمونه های زیادی برای عکاسی دارم. 
در مورد کار آموزی و رشته دانشگاه برای عکاسی زیاد مایل نبودم. چون به انازه کافی در موردش میدونستم.
در ماه های اخیر برای جذب مشتری در خیلی از سایت های آگهی رایگان آگهی عکاسی کودک  مجالس گذاشتم و برام باورنکردنی بود خیلی خیلی خوب جواب داد.هر روز لااقل ی دونه زنگ را حتما داشتم.

خواستم برای دوستانی که تخصصی مثل خدمات آتلیه عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و...  بلدن و ازش نمیتونن خوب پول در بیارن و یا در مورد اینکه با هزینه پایین بتونن تبلیغات داشته باشته باشن و مشتری داشته باشن راهی معرفی بکنم امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
اگر برای پیشرفت هممون راه دیگه ای به نظرتون میرسه خوشحال میشم باهام در میون بگذارید تا همممون استفاده کنیم.

لینک مرجع