تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: کدام بهتر است؟ خرید یا اجاره لباس عروس
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کدام بهتر است؟ خرید یا اجاره لباس عروس
خیلی از عروس خانم ها ممکن است تمایل داشته باشند که در روز عروسی لباس عروس خود را از مزون لباس عروس هایی که اجاره می دهند امانت بگیرند و در جشن عروسی شان این لباس را بر تن نمایند. این می تواند ایده خوبی باشد چرا که بعد از عروسی لباس عروس شما دیگر به دردتان نمی خورد و چندین سال در کمد لباس شما بدون استفاده قرار می گیرد. ضمن اینکه با اجاره لباس عروس در هزینه های عروسی تان می تواند صرفه جویی شود و از پرداختن هزینه های زیاد برای خرید لباس عروس خودداری نمایند.
[size=14pt]اجاره لباس عروس
لباس عروس برعکس کت شلوار است که آقایان در شب عروسی شان بر تن می کنند. آنها می توانند لباس داماد شدن خود را در چندین مراسم بعد از عروسی شان بر تن نمایند و از آن استفاده نمایند . پس اجاره لباس عروس می تواند راه کار مناسبی برای زوج های جوان باشد. قبل از انتخاب لباس عروس و اجاره آن باید بعضی نکات را توجه نمایید پس با سایت جشن عروسی همراه باشید.
تصمیم خود را قطعی کنید
اجاره لباس عروس یک تصمیمی است که ابتدا باید مطمئن شوید که آیا فکر مناسبی است یا خیر؟ به هر حال اجاره لباس عروس از خریدن آن به صرفه تر است اما ممکن است بعضی از خانم ها تمایل داشته باشند که لباس عروس خود را یادگاری نگاه داشته و یا در آینده به به فرزند خود بدهند. و یا در صورت تمایل بعد از عروسی شان لباس عروس را اجاره دهند یا بفروشند و یا به کسی یا جایی هدیه دهند. در هر حال خرید یا اجاره لباس عروس تصمیم شماست. تصمیم قطعی خود را بگیرید که قصد دارید لباس عروس خود را بخرید یا اجاره نمایید.
[size=14pt]مزون لباس عروس
وقتی که از تصمیم خود در اجاره لباس عروس مطمئن شدید سعی کنید لباس خود را از یک مزون لباس عروس معتبر تهیه نمایید. سایت جشن عروسی می تواند در انتخاب مزون عروس به شما کمک کند. مزون های معتبر و معروف شهرت خود را فدای سود نخواهند کرد. برخی از سودجویان ممکن است لباس عروس که اجاره می دهند دچار نواقصی باشد که بعد از تحویل آن هزینه های گزافی را بابت خسارت دریافت نمایند و یا اینکه لباس عروس شما ضعف هایی داشته باشد که در شب عروسی نشان داده شود. انتخاب یک مزون عروس مناسب ریسک این موارد را کاهش می دهد.
سریعتر اقدام کنید
با توجه به اینکه در اجاره لباس عروس شما محدودیت های بیشتری در سایز و اندازه لباس دارید بهتر است هرچه سریعتر اقدام نمایید و لباس عروس مناسبی را که با سلیقه شما جور باشد را انتخاب نمایید. شاید لازم باشد زمان بیشتری در بازار بگذارید تا لباس عروس مناسب با سایز، اندازه و سلیقه شما پیدا شود. البته برخی از مزون ها با برخورداری از خیاط های چیره دست لباس انتخابی شما را با توجه به سایز و اندازه شما تغییر می دهند. از طرفی اقدام سریع شما باعث می شود که لباس عروسی که انتخاب می کنید را زودتر برای شب عروسی تان رزرو نمایید.
لوازم همراه لباس عروس
ممکن است برخی مزون عروس ها، لوازم همراه لباس را مانند تور، تاج عروس ، شنل، کت و کفش عروس را نیز اجاره دهند. بهتر است هنگام انتخاب لباس عروستان از این موضوع آگاهی یابید و در صورتی که اجاره آنها جداگانه است در مورد هزینه اجاره آنها جویا شوید. ممکن است اصلا تور و تاج و شنل مناسب آن لباس را نداشته باشند که حتما در این مورد از مزون خود سوال کنید.
شرایط اجاره لباس عروس
سعی کنید بعد از انتخاب لباس عروس مناسب قراردادی با مزون به صورت مکتوب تنظیم کنید و اگر چنانچه مزون عروس حاضر به تنظیم چنین قراردادی نبود مواردی که بین شما گفته می شود در حضور او نوشته و نگاه داشته باشید. مواردی از قبیل تحویل لباس عروس چند روز قبل از مراسم عروسی تان، لباس تمیز و خشکشویی شده در اختیار شما قرار گرفته شده باشد. شرایط تحویل و هزینه های حمل و نقل و خشکشویی را نیز مشخص نمایید.

 
لینک مرجع