تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: لباس عروس تان را با توجه به ماه تولدتان انتخاب کنید
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
متولدین ماه های مختلف سلیقه های متفاوتی دارند. اگر می خواهید بدانید کدام لباس عروس مناسب شماست این گالری را ببینید
انتخاب لباس عروس معمولا کار بسیار دشواری است. بهتر است لباس عروس تان را طوری انتخاب کنید که علاوه بر زیبا بودن نمایانگر ویژگی های شخصیتی شما هم باشد، در واقع شما می توانید با انتخاب درست لباس عروس پیامی در مورد خودتان به مهمان ها و اطرافیان بدهید. با استفاده از علم ستاره شناسی و با توجه به ویژگی های شخصیتی متولدین هر ماه سعی کردیم لباس عروس های مناسب متولدین هر ماه را مشخص کنیم. البته این نکته را در نظر بگیرید که در وهله اول سلیقه شماست که اهمیت دارد و اگر احساس کردید لباس عروسی که برای ماه تولد شما مناسب است را دوست ندارید بهتر است به سراغ لباس عروسی بروید که مورد علاقه تان هست حتی اگر برای متولدین ماه دیگری باشد!
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D9%86.jpg]
متولدین فروردین: شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند در هر کاری اولین نفر باشند و چیزهای جدید را امتحان کنند مثلا در روز عروسی شان شلوار بپوشند حتی قبل از اینکه سولانج نولز این کار را مد کند. شخصیت جسور و بی پروای شما کاملا برای پوشیدن شلوار در روز عروسی تان مناسب است. شلوار خیلی راحت است و می توانید در روز عروسی تان بدون احساس خستگی حسابی خوش بگذرانید.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%AA.jpg]
متولدین اردیبهشت: برای فردی مثل شما که انقدر احساساتی هستید این مدل لباس عروس دکلته فوق العاده است. شما علاوه بر اینکه فردی رمانتیک و عاشق پیشه هستید عاشق چیزهای زیبا هم هستید و این مدل لباس های دکلته با آستین روی بازو واقعا بی نظیر هستند.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%AF.jpg]
متولدین خرداد: گاهی وقت ها دو شخصیتی بودن آنقدرها هم بد نیست. در روز عروسی تان این مسئله به این معناست که می توانید چیزهای بیشتری داشته باشید. به لباس عروس هایی فکر کنید که متغیر هستند درست مثل خودتان. یک لباس جلو کوتاه و پشت بلند، یک دامن تغییرپذیر، و یا بلوز و دامن.
 

 
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%B1.jpg]
متولدین تیر: همیشه یک جنبه سنتی در وجود شما هست، و چه چیزی زیباتر از یک یقه دلبری برای لباس عروس است؟ وقتی پدر، مادر یا همسر آینده تان برای اولین بار شما را در چنین لباس عروسی می بینند انتظار اشک ریختن داشته باشید. یک عالمه اشک.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%AF.jpg]
متولدین مرداد: شما عاشق جلب توجه کردن هستید و دوست دارید وقتی وارد سالن می شوید همه مهمان ها را محسور زیبایی خودتان کنید. پس بهتر است در لباس عروس تان از چیزهایی استفاده کنید که حسابی چشمگیر هستند. لباس عروسی بخرید که شنل داشته باشد تا شبیه ابر قهرمان ها شوید، یا لباس عروسی که یک پاپیون بزرگ پشت اش دارد. فرقی ندارد کدام را انتخاب می کنید ولی قطعا همه مهمان ها به زیبایی لباس شما خیره خواهند شد.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%B1.jpg]
متولدین شهریور: توجه شما به جزئیات و نکات ریز در لباس عروسی تان هم به چشم خواهد آمد. هیچ چیز در دنیا به اندازه لباس عروس های کار شده و توری شما را شیفته نمی کند. برای این کار به یک خیاط ماهر و حرفه ای نیاز دارید تا بتواند جزئیات مورد نظر شما را خوب در بیاورد.
 
 
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%B1.jpg]
متولدین مهر: شما برای جشن عروسی ساخته شده اید. شما عاشق چیزهای ظریف، زنانه و زیبا هستید و این به این معناست که به هنگام انتخاب لباس عروس هیچ مشکلی ندارید چون گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. گل ها و تورهای ظریف در این عرصه به وفور یافت می شوند و این ها همان چیزهایی هستند که شما جذب شان می شوید.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D9%86.jpg]
متولدین آبان: شما به شدت عاشق جشن عروسی و همسر آینده تان هستید. شما به دنبال یک لباس عروس خیلی جذاب هستید چون خودتان یک عروس جذاب هستید. خوشبختانه لباس عروس های جذاب زیادی در بازار وجود دارد و پیدا کردن لباس عروسی که برایتان مناسب باشد کار دشواری نیست.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%B1.jpg]
متولدین آذر: شما زندگی را به عنوان یک سفر طولانی می بینید که شما را از یک مکان شگفت آور به مکان شگفت آور دیگری می برد. برای همین وقتی می خواهید نزدیک ترین و عزیزترین هایتان را دور هم جمع کنید تا شاهد یکی از مهم ترین لحظات زندگی تان باشند دل تان می خواهد این کار را در یک مکان ویژه و دور انجام دهید. پس باید لباس عروسی انتخاب کنید که مناسب عروسی های فضای باز و دور از خانه باشد.

 
 
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%DB%8C.jpg]
متولدین دی: شما به هیچ گونه زرق و برق و تجملاتی احتیاج ندارید و از آن دسته افرادی هستید که سادگی را به هر چیزی ترجیح می دهید. کیت میدلتون هم یک آبان ماهی است. نظر ما این است که به سراغ لباس عروس ساده، شیک و مرتب بروید.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D9%86.jpg]
متولدین بهمن: شما خیلی به محیط زیست اهمیت می دهید و اصلا دل تان نمی خواهد به آن آسیب بزنید. مراسم های عروسی می توانند خیلی اسراف کارانه باشند، از گل ها گرفته تا تزیینات و تمام چیزهایی که برای مراسم عروسی می خرید و فقط یک بار از آن ها استفاده می کنید. بهتر است برای لباس عروس تان به سراغ یک طراح دوست دار محیط زیست بروید که از مواد بادوام برای لباس عروس استفاده می کند. یا می توانید به سراغ لباس عروس های سنتی بروید! شاید لباس عروس مادرتان آنقدرها هم بد نباشد.
[تصویر: %D9%85%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%...%D8%AF.jpg]
متولدین اسفند: مواج، مواج، مواج؛ اگر بخواهیم لباس عروس شما را به طور خلاصه تعریف کنیم همین می شود. شما رویا پرداز، غیر قابل پیش بینی و از همه مهم تر رمانتیک هستید. اقیانوسی که در درون شما موج می زند باید راهی پیدا کند و روی لباس عروس شما بیاید. چه لباس عروسی بهتر از لباسی که مانند یک آبشار پارچه ای است؟
لینک مرجع