تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: ورزش هایی برای لاغری عروس ها تا نوروز
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چند هفته دیگر عید نوروز است، اگر از وزن و اندام تان راضی نیستید با ما همراه شوید تا با اندامی متناسب به عید دیدنی بروید
[تصویر:  %D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB...D8%B2.jpeg]
 
تنها چند هفته تا نوروز باقی مانده، پس بهتر است سری به لباس های عید در کمدتان بزنید و آنها را تن کنید. اگر می بینید لباس ها برایتان تنگ شده یا از اندام تان راضی نیستید، وقتش رسیده که در این زمان کوتاه فکری برای اندام تان کنید. شما با این برنامه ورزشی میتوانید با اندامی متناسببه استقبال مهمانی های نوروزی بروید. با ما همراه باشید و سلامت و زیبایی خود را تضمین کنید.

کشش پهلوها
صاف بایستید. عضلات شکم و باسن را منقبض کرده، دست ها را به هم قلاب کنید و آن ها را صاف و کشیده به بالا بکشید. حین انقباض، یک نفس عمیق بکشید و بدون اینکه بدن به جلو یا عقب خم شود، دست ها را به راست بکشید تا کشیدگی را در پهلو احساس کنید. سپس به مرکز برگردید و هوا را بیرون بدهید. سپس همین حرکت را در سمت چپ تکرار کنید.
تکرار کنید: حرکت را 5 بار در سمت راست و 5 بار در سمت چپ انجام دهید.

کشش به سمت بالا
صاف بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. شکم و باسن را منقبض کنید، نفسی عمیق بکشید و حین نفس کشیدن، روی پنجه ها بروید و پاها را بالا بکشید. بعد از مکثی کوتاه پاشنه ها را روی زمین قرار دهید و هوا را بیرون دهید.
پاهایتان را تقویت کنید
صاف بایستید و شکم و باسن را منقبض کنید. پای راست را با زانوی صاف بالا ببرید و آن را با زاویه 45 درجه مانند شکل به سمت پای چپ ببرید. پس از مکثی کوتاه پا را به جای اول بازگردانید. برای نتیجه بهتر دم و بازدم را در طول حرکت فراموش نکنید.
تکرار کنید: این حرکت را 10 بار برای پای راست و 10 بار برای پای چپ تکرار کنید. اگر خواستید می توانید 10 بار دیگر در هر طرف حرکت را انجام دهید اما لازم است بین هر سِت 10 تایی، 30 ثانیه استراحت کنید.

توپ را هل دهید
صاف بایستید و شکم و باسن را منقبض کنید. پای راست را با زاویه 90 درجه خم کنید. سپس پای خود را عقب بکشید. لازم است تصور کنید جسمی پشت پای شما قرار دارد و می خواهید با کف پا آن را به عقب برانید. برای نتیجه بهتر دم و بازدم عمیق را در طول حرکت فراموش نکنید.
تکرار کنید: این حرکت را 10 بار برای پای راست و 10 بار برای پای چپ تکرار کنید. اگر خواستید می توانید 10 بار دیگر حرکت را انجام دهید اما لازم است بین هر ست 10 تایی، 30 ثانیه استراحت کنید.
پشت تان را صاف نگه دارید
صاف بایستید و شکم و باسن را منقبض کنید. پای راست را صاف بگذارید و بدون اینکه زانو خم شود، به عقب بکشید و باز آن را کنار پای چپ بازگردانید. برای نتیجه بهتر دم و بازدم عمیق را در طول حرکت فراموش نکنید.
تکرار کنید: این حرکت را 10 بار برای پای راست و 10 بار برای پای چپ تکرار کنید. اگر خواستید می توانید 10 بار دیگر حرکت را انجام دهید اما لازم است بین هر سِت 10 تایی، 30 ثانیه استراحت کنید.

 
لینک مرجع