تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: قوانین آفرینش قسمت اول
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
 
[img=1280x720]http://www.masoumehteymouri.com/wp-content/uploads/2018/01/creation-rules.jpg
“دوست قدرتمندم سلام”
از خداوند عزیز متشکرم که برای من این فرصت و شرایط عالی رو به وجود آورد تا بتونم باهات در مورد قانون آفرینش صحبت کنم و بگم چگونه زیبایی های زندگی خودت رو ببینی و شکرگزار اون باشی.
من سال های زیادی شرایط بدی داشتم و حتی نمیدونستم هدف آفرینش من چی هست. تمام مدت دیگران رو مقصر وضعیت خودم می دونستم و در اون سال ها قربانی لحظاتم و به معنی کلمه، یک بازنده به تمام معنا بودم.
همیشه به دنبال موفقیت در زندگی بودم و رویای تغییر داشتم. این رویا برای من شرایط ایده آل در زندگی، موفقیت مالی، بهبود شرایط ارتباطیم با دیگران و شرایط جسمیم بود تا بتونم کمی اعتماد به نفس داشته باشم.
اما قانون جذب کائنات می گه رویا داشتن به تنهایی همون رویا می مونه دوست عزیز من. نکته ای که رویاها رو به حقیقت پیوند میزنه، باوره، باور!
از تو که همیشه به دنبال تحقق رویاها و آرزوهای خودتون هستی، می خوام، با دقت فایلی که در مورد قوانین آفرینش واست آماده کردم رو ببینی، گوش کنی و شرایط خودت رو بسنجی.
در بخش نظرات، حتما سوالت رو مطرح کن، به من بگو از کدوم یکی از جنبه های زندگی خودت ناراضی هستی و اینکه می خوای برای اون جنبه از زندگی خودت چیکار کنی؟ من پاسخ سوالت رو در فایل بعدی که به تو دوست عزیز و مهربونم تقدیم می کنم، خواهم گفت.
مطمئن باش با هم دست به دست هم می دیم و آینده زیبای خودمون رو خلق می کنیم.
آیا واقعا این قانون واقعیت دارد؟
لینک مرجع