تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: ایمپلنت سینه با جراحی زیبایی سینه
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
 
ایمپلنت سینه با جراحی زیبایی سینه
  •  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک از شایع ترین جراحی های زیبایی ایمپلنت یا پروتز سینه می باشد که یکی از موفقیت آمیزترین جراحی های زیبایی می باشد که خانم هایی که دارای سینه های کوچک هستند می توانند با ایمپلنت سینه به سینه ایده آل خود دست پیدا کنند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند .[تصویر:  porotez.png]
افرادی که کاندیدای ایمپلنت سینه می باشند به دو گروه تقسیم بندی می شوند :
1-    خانم هایی که رشد کافی در بافت سینه نداشته اند که این مورد ممکن است دو طرفه و یا یک طرفه و تفاوت زیاد زیاد در سایز دو سینه باشد . 
2-    افرادی که بر اثر زایمان و یا کاهش وزن شدید بافت سینه خود را از دست داده اند می توانند برای بدست آوردن سایز ایده آل سینه جراحی زیبایی سینه انجام دهند .
کاربرد ایمپلت سینه در جراحی زیبایی سینه
1-    افزایش سایز سینه که رشد کامل در بافت سینه نداشته اند . 
2-    بهیبود افتادگی سینه 
3-    ترمیم سینه 
4-    ایجاد تناسب با عرض قفسه سینهایمپلنت سینه انواع مختلفی دارد و با توجه به سینه بیمار شکل و نوع آن مشخص خواهد شد . خطر ابتلا به سرطان با پروتز سینه
در تمام مدتی که از پروتز سینه جهت بزرگی سینه جراحی روی بیماران مختلف صورت می گیرد هنوز هیچ عارضه ای وجود نداشته است .و هیچ مانعی برای باردار شدن و حاملگی وجود نخواهد داشت . 
پروتزهایی که در سینه گذاشت می شوند مادام العمر نمی باشند و متوسط عمر آن ها بین 10 تا 20 سال می باشد . 
بعد از جراحی زیبایی سینه از انجام فعالیت های سنگین تا چند هفته خودداری کنید .قبل از جراحی زیبایی سینه برای افراد بالای 35 سال ماموگرافی لازم می باشد و در افرادی که زیر 35 سال می باشند با توجه به نظر جراح سونوگرافی لازم می باشد و باید قبل از جراحی از مصرف آسپرین و کشیدن سیگار خودداری کند .
برای دخترانی که هنوز ازدواج نکرده اند روغن خراطین برای بزرگ کردن سینه خوبه 
لینک مرجع