تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: باغ سبز شمیران
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نشانی:
تلفن: 22461745 و 6
همراه:
وبسایت/ایمیل: http://shemirangarden.ir
مشخصات: مساحت باغ به همراه پارکینگ اختصاصی حدود 6000 متر مربع
قیمت:
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این تالار / باغ را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این تالار/ باغ را با دیگران به اشتراک بگذارید.
به نام خدا
ﺣﺪود دو ﻫﻔﺘﻪ ﭘﯿﺶ (٣۰ خرداد) ﻋﺮوﺳﯽ ﺧﻮاﻫﺮم , ﺑﺎغ ﺳﺒﺰ ﺷﻤﯿﺮان ﺑﻮد , ﺟﺎی ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﯿﻪ اﻣﺎ ﭘﺮﺳﻨﻞ اﻓﺘﻀﺎﺣﯽ داره . ﭘﺬﯾﺮاﯾﯿﺸﻮن ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪ ﺑﻮد . اﻣﻨﯿﺖ ﮐﻪ اﺻﻼ ﻧﺪاره , ﯾﮑﺴﺮی از وﺳﺎﯾﯿﻞ ﺳﻔﺮه ﻋﻘﺪﻣﻮن را دزدﯾﺪﻧﺪ , ﮐﻪ اﻟﺒﺘﻪ ﺗﺎ آﺧﺮ ﺷﺐ ﺑﻪ ﻫﺮ ﻧﺤﻮ ﺑﻮد , ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺪﯾﺮ اوﻧﺠﺎ ﭘﯿﺪا ﺷﺪ , از اون ﺑﺪﺗﺮ ﺑﻮی ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺪی ﺑﻮد ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺟﻤﻊ ﮐﺮدن زﺑﺎﻟﻪ در ﭘﺎرﮐﯿﻨﮓ , ﮐﻞ ﻓﻀﺎ را ﺑﺮداﺷﺘﻪ ﺑﻮد . ﺧﻼﺻﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ وﺟﻪ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ ﮐﺴﯽ اوﻧﺠﺎ ﻣﺮاﺳﻢ ﺑﮕﯿﺮه . :sﺻﺎﺣﺒﺶ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ وﺟﻪ ﻗﺎﺑﻞ دﺳﺘﺮس ﻧﯿﺴﺖ , ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻤﯽ اوﻧﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﮐﺎره اﺳﺖ ﮐﻪ اﺟﺎزه ﻧﻤﯿﺪه ﮔﺰارش ﺑﺪی ﺑﻪ ﺻﺎﺣﺐ و ﻣﺪﯾﺮ ﻋﺎﻣﻞ اوﻧﺠﺎ ﺑﺮﺳﻪ . :s
من به این باغ تالار یک ستاره هم نمی دهم.
با سلام

من شهریور ماه 92 در باغ سبز شمیران مراسم عروسی داشتم .

فضای خیلی زیبایی دارد مخصوصا در شب که واقعا زیبا بود.

مراسم ما بخوبی برگزار شد از نظر کیفیت غذا نوع برخورد مهمانداران و همچنین مدیریت و پرسنل دفتری که واقعا به خوبی به وعده هایی که دادند عمل کردند .

در مقایسه با بقیه جاهایی که تا به حال رفته بودم کیفیت و حجم غذاش فوق العاده عالی بود.

ماه رمضان افطاری هم برنامه دارند حتما با همسرم میرم.
لینک مرجع