تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: ماساژ سینه برای بزرگ شدن به جای جراحی زیبایی سینه
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
 
[تصویر:  lipolizj.jpg]


بانوان میخواهند دارای سینه های بزرگ، خوش فرم و سفت داشته باشند و برای بزرگ کردن آن به دنبال راه حل هایی هستند. اکثر آن ها، عمل جراحی زیبایی سینه و پروتز انجام میدهند که این روش راه درستی نیست و عوارض زیادی دارد. میتوانید با دنبال کردن این مقاله 14 روش از بزرگ شدن سینه بدون استفاده از عمل جراحی زیبایی سینه و پروتز را فراگیرید.
 
روش های بزرگ کردن سینه بدون استفاده از جراحی زیبایی سینه :
 
روش اول : ورزش کردن

برای شما شش نوع ورزش موثر برای بزرگ شدن سینه را معرفی میکنیم که میتوانید با انجام دادن این ورزش ها بعد از سه ماه افزایش سایز سینه را مشاهده کنید.

یوگا یا پیلاتس
یوگا یا پیلاتس موجب تقویت شدن ماهیچه ها و البته باعث افزایش یافتن عضلات قفسه سینه در زیر پستان میشود.
شنا
در این نوع ورزش با استفاده کردن از راه های مناسب، راست نگه داشتن پست و بدن موجب بهتر شدن عضلات سینه میشود و باعث سفت شدن و تقویت شدن عضلات سینه میشود.

تمرین با صندلی
شما در این ورزش احتیاج به یک صندلی و بازوی استوار دارید . میبایست هر دو دست خود را به حالت استراحت با گرفتن صندلی به طور مستقیم نگه دارید و بدن خود را بلند کنید سپس صندلی را از پست گرفته و بدن را به سمت بالا فشار دهید و پنج ثانیه همانطور صبر کنید و بعد رها کنید. این حرکت را 10 بار در روز برای نتیجه گرفتن تکرار کنید.

فشار دادن کف دست
 در این روش شما باید هر دو کف دست خود را با پنج شماره نگه داشته و بعد رها کنید. همانند تمرین بالا نیز این حرکت را 10 بار انجام دهید

پرس سینه

میبایست به پست روی زمین خوابیده و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست خود یک وزنه داشته باشید، شما میتوانید جایگزین وزنه ها از چیزهایی هم وزن آن استفاده کنید. در ادامه وزنه ها را بالا برده به طوری که دست ها به طور کامل بالای شانه ها باشد و کف دست ها به پشت به سمت شما باشد. حالا شکم را به سمت داخل کشیده و چانه خود را به سمت سینه ها متمایل کنید. بعد از آن وزنه ها را پایین آورده و در اطراف خود قرار دهید به صورتی که آرنج ها زمین را حس کنند. دوباره وزنه ها را بالا ببرید و مراقب باشید که آرنج ها قفل نشود. شانه ها هم نباید از زمان بلند شوند و این روش را برای گرفتن نتیجه بهتر روی میز پرس سینه انجام دهید.

و پرواز دست ها به پایین
روش های بالا بهترین روش برای جایگزین جراحی زیبایی سینه می باشد.


دیگر روش ها طبیعی جایگزین جراحی زیبایی سینه :

روش دوم استفاده از دستگاه وکیوم سینه
روش سوم  ماساژ میباشد
روش چهارم نیز استفاده از قرص های ضد بارداری
روش پنجم  مصرف کردن ویتامین E
روش هفتم خوردن شنبلیله
روش هشتم استفاده از تخم رازیانه
روش نهم استفاده از شبدر سرخ
روش دهم استفاده از کرم گیاهی پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica
روش یازدهم  روغن جوانه گندم
روش دوازدهم قرص نخل اره ای Saw Palmetto
روش سیزدهم مصرف سیب زمینی وحشی یا Wild Yam
روش چهاردهم چای گیاهی ریشه قاصدک

توصیه ها
 
از گرما پرهیز کنید زیرا که باعث منبسط شدن رگ ها و کند شدن جریان خود در رگ های سینه میشود. همینطور موجب پیری زودرس پوست میشود
 
لینک مرجع