تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: گارانتی عطر
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
 
وقتی از یک فروشگاه عطر خرید می کنید توقع دارید که فروشنده به شما یک تضمین یا گارانتی بدهد تا در صورت مشکل به آن رجوع کنید. معمولا گارانتی های مختلفی داریم اما بستگی به نوع خدمات آنها قیمت های متفاوتی دارند. ما در این وبلاگ خدمات فروشگاه های عطر و تضمین های آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
 
 
برای مفهوم دقیق گارانتی یا ضمانت، می توانید در اینجا کلیک کنید. اما تضمین در همه ی کالا ها یک مدل نیست. در خرید عطر، گارانتی به معنای باز نشدن عطر و ارجینال بودن عطر است و  ماندگاری عطر اصلا جزء گارانتی محسوب نمی شود. چرا که دوام یک عطر همان طور که قبلا توضیح دادیم روی پوست های مختلف تفاوت دارد.
 
 
معمولا در افکار عمومی و یا سایت های غیر حرفه ای ماندگاری عطر را جزء گارانتی آن محسوب می کنند در حالی که هر عطر که بیشتر ماندگار باشد ارجینال نیست و ممکن است به اسم عطر به شما اسانس فروخته باشند و ماندگاری آن سه روز طول بکشد که این غیر طبیعی است.
[تصویر:  agz4_29-300x200.jpg]
گارانتی برای لوازم آرایشی و عطر درصورتی است که آن کالا اصلا باز نشده باشد و در حالت اولیه خود یعنی زمان خرید باقی مانده باشد که  در این صورت کل مبلغ سفارش عودت داده می شود و کالا برگشت می خورد. برای درک درستی از ارجینال بودن عطر می توانید ضمن خرید از فروشگاههای معتبر از ضمانت های هفت روزه در صورت باز نکردن عطر برخوردار شوید.
خرید عطر آرانیکا

لینک منبع: http://aranika.com
لینک مرجع