تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: لباس عروس برازنده و شیک
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
انتخاب لباس عروس برای هر عروس خانمی از مهمترین نکات در مراسم عروسی است زیرا هر عروسی آرزو دارد در شب عروسی مانند ستاره ای بدرخشد و بهترین باشد. برای هر عروسی خرید کردن برای روز عروسی رویایی است. این کار هم لذت‌بخش است و هم تجربه‌ای پر از تنش و استرس. پیداکردن لباس شب عروسی برای یک عروس در طول عمر خود یک اتفاقی است که همواره در انتظار آن است. شما برای چنین لحظه‌ای بسیار صبر می‌کنید. برای انتخاب مناسب و اصولی این لباس، به نکات زیر توجه کنید.
اگر لباس عروس شما فراتر از مخارج عروسی است و بودجه سنگینی دارد بهتر است که از آن صرف نظر کنید. می‌توانید از یک لباس عروس ارزان قیمت‌تر استفاده کنید. با یک لباس با قیمت مناسب‌تر هم عروس می‌تواند در شب عروسی خود بدرخشد. با این حال این مهم است که  به یاد داشته باشید که لباس عروسی که شما در روز عروسی می‌پوشید بسته به بودجه ای که دارید انتخاب کنید.به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
چند روز مانده به عروسی، دوباره لباس انتخابی خود را بپوشید. بعضی از لباس های کرایه ای کهنه شده اند، حتما لباس هایی را انتخاب کنید که خیلی زیاد پوشیده نشده باشند. لباس موردنظرتان را به خوبی بررسی کنید تا اگر شکافتگی یا سابیدگی دارد به نام شما تمام نشود. اگر لباستان را چند ماهی قبل از عروسی انتخاب کرده اید به صاحب لباس تأکید کنید که از چند روز پیش از عروسی شما به کسی کرایه ندهد.

تحت تاثیر نظرات دیگران قرار نگیرید
هنگامی که به مزون لباس عروسی برای انتخاب لباس عروس خود می‌روید استفاده از نظرات و پیشنهادات دوستان و اقوام درجه یک در انتخاب لباس عروس یک کار متداول است. دانستن اینکه عروس چه مدل لباس را می‌پسندد در اولویت انتخاب قرار دارد. اغلب اوقات دوستان و آشنایان از دیدن لباس عروس هیجان زده می‌شوند و سلایق خود را تحمیل می‌کنند. سعی کنید ضمن استفاده از نظرات آنها از سلیقه و انتخاب خود غافل نشوید.دوخت لباس عروس بر اساس سلیقه خودتان و سپس فروش آن :
این روش یکی از محبوب ترین روش های تهیه لباس عروس است. تا حدودی نیز اقتصادی تر از خرید لباس عروس است. شما می توانید لباس عروس خود را مطابق طرح دلخواه خود به یک خیاط یا مزون سفارش دهید. مزون ها لباس را با سایز شما و طرح دلخواه شما خواهند دوخت. اما قبل از اقدام به معامله ، با مزون مربوطه به توافق می رسید که بعد از عروسی ، لباس عروس را با قیمتی مناسب از شما خریداری کند. مزون ها معمولا این لباس ها را برای اجاره به دیگر عروس خانم ها ، از شما خریداری میکنند. به این ترتیب شما با یک تیر دو نشان زده اید: هم یک لباس عروس دسته اول متناسب با طرح و سایز دلخواه خود تهیه کرده اید و هم بخشی از هزینه را صرفه جویی کرده اید.  این کار هم به نفع شما هست هم به نفع مزون عروس.
 
میشه لطفا مزون معرفی کنید؟
یکی از دوستان من دنبال مزون درجه یک میگردد لطفا معرفی کنید
سلام دوستم.ببخشید من نمیدونم ولی اگه دیدم حتما معرفی میکنم.
 
(۱۵ تير ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ عصر)'wedding' نوشته است: [ -> ]سلام دوستم.ببخشید من نمیدونم ولی اگه دیدم حتما معرفی میکنم.
 

 

مرسی لطف میکنید

 
(۱۴ تير ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ عصر)'aida' نوشته است: [ -> ]یکی از دوستان من دنبال مزون درجه یک میگردد لطفا معرفی کنید

 

http://forum.talarearoos.ir/thread-%D9%...9%87--1360

 
لینک مرجع