تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: تالار سفیر
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نشانی: انتهای همت شرق (زین الدین) – خروجی امام علی جنوبی – خیابان ریحانی - خیابان محمدی - نبش ارس
تلفن: 22512684 - 22513577
همراه:
مشخصات: بدون ورودی + اتاق عقد + نورپردازی + شمع آرایی رایگان - دیزاین روز
قیمت:
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
نمای تالار:
[تصویر:  attachment.php?aid=1]
[تصویر:  attachment.php?aid=2]
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این تالار / باغ را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این تالار/ باغ را با دیگران به اشتراک بگذارید.
از نظر مکانی در جایی قرار داره که امکان برخورد با ترافیک بزرگراه های مجاور(ورودی بزرگراه امام علی(ع) از همت شرق) خصوصا در روزهای شلوغ و یا گم کردن مسیر وجود داره.
برای پارک کردن اتومبیل ، بنبست مجاور تالار یعنی ارس مکان خوبی هست که یک پارکبان از طرف تالار شما رو برای پارک کردن اتومبیل راهنمایی میکنه.
نمای داخلی تالار تا حدی مناسب و خوب هست ولی در بعضی قسمتها دچار ایراد و ریختگی کچ بری دیوار هست که فقط روی اون رنگ شده.
از نظر بهداشتی مشکل خاصی مشاهده نشد.
صندلی ها چرمی روشن با تکیه گاه بلند که البته راحت هست ولی جابجایی اونها مشکل هست.
وسعت و گنجایش تالار ، بیشتر از حد متوسط هست و برای مراسم های با تعداد مدعوین نسبتا بالا(مجموعا حدود 600 نفر نهایتا) مناسب هست.
کیفیت غذا و مخلفات خوب بود ولی عالی نبود و جای بهتر شدن داره.
یک نکته جالب حضور خواننده تالار در هنگام توزیع شام برای ارائه خدمات مورد نظر بود.
در مجموع نمره من به این تالار از 5 ستاره 3 ستاره هست.
سلام.این تالار از نظر مکانی به نظر منم خوب بود.از مزایای این تالار به نظرم.قیمت مناسبشه.منو سلف از نفری 10000 شروم میشهکه شمامل 4 نوع غذا و 2 نوع سالاد و نوشابه و دو نوع دسره فکر کنم.کرایه سفره عقد 350هزار تومنهSmile
عروسی جاری من 6 سال پیش اونجا بود.خوانندش اصلا خوب نبود اینو بررسی کنید.
من این تالار رو دیدم
به نظرم خوب بود
ورودیش در روزهای عادی: 150
روزهای تعطیل:350
اعیاد: 500
سفره عقد ثابتش 350
اگه بخواهین از نمونه سفره عقدهای انتخابیش داشته باشین 100الی 150 میاد روی هزینه ها
نورپردازیش 120 خیلی خوب نبود اما خیلی بد هم نبود
ظرفهاب لب پر نداشت
گل آرایی جایگاه عروس 200
گل آرایی میزها 180
منوی غذای سلفش هم از 14500 شروع میشه
اما من ازاین تالار زیاد خوشم نیومد.میز و صندلی هاش زیادی تو هم بودن.
نمای داخلی سالنش هم قشنگ نبود.
مدیریتش به ما گفت که به تعداد مهموناتون می تونیم میز و صندلی ها رو کم کنیم و فضا رو براتون بزرگترش کنیم

منظورش این بود که می تونه با توجه به تعداد مهمونا میتونه میز و صندلیها رو با فاصله های بازتر از هم بچینه
لینک مرجع