تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: آرایشگاه هستی اصغری (جردن)
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نشانی: جردن، بلوار گلشهر ، پلاک 18
تلفن: 88660055 ، 88660078 ، 26200663
ایمیل: hastisaloon@yahoo.com
تنوع خدمات:
کیفیت خدمات:
قیمت:
نحوه برخورد با مشتری:
میزان رضایت کلی شما: در قسمت "امتیاز موضوع:" میزان رضایت‌مندی خود(؟ ستاره از 5 ستاره) از این آرایشگاه را مشخص نمایید.
همچنین شما میتونید در این تاپیک اطلاعات خود در مورد این آرایشگاه را با دیگران به اشتراک بگذارید.
خواهر شوهر من عروس این آرایشگر بود. آرایش صورتش خوب بود و موندگاری خوبی داشت. فقط بهتره مدل شینیون ببرین با خودتون. شاید لازم شه.Tongueقیمتشم بالای 1تومنه
(۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ عصر)عروس نوشته است: [ -> ]خواهر شوهر من عروس این آرایشگر بود. آرایش صورتش خوب بود و موندگاری خوبی داشت. فقط بهتره مدل شینیون ببرین با خودتون. شاید لازم شه.Tongueقیمتشم بالای 1تومنه
ممنون Heart
تصویر: images/smilies/heart.gif خورشید جون ؛ کارشون عالیه آدرسشون اندرزگو بین کاوه و قیطریه  موبایلشون ٠٩٣٥٦٣٩٨١١٠ 
من برای شینیون و هایلایت رفتم پیششون مثل مدل های اروپایی  درست میکنن البته  همه کارشون عالیه رنگ و مش کراتین اکستنشن بافت شینیون براشینگ وکس موخوره رو با دستگاه از بین میبرن تصویر: images/smilies/heart.gif
آرایشگاه رز آبی در نزدیکی خیابان ناهید عالیه
همچنین آرایشگاه کمند هم خیلی خوبه. تو اینترنت سرچ کنین اسمشو پیدا می کنین.

مهمان

آدرس سالن هستی خیلی وقته عوض شده.
جردن ، بلوار اسفندیاری ، پلاک 64

88660001 - 88660055

کارشون واقعا حرف نداره.. شک نکن در مورد انتخابش

مهمان

اینم کانال تلگرامشونه
@hastibeautysalone88
و پیج اینستاگرام
instagram.com/hastibeautysaloon_fan

مهمان

یکی از دوستام عروس اینجا بود خیلی خوب شده بود منم بعد از کلی گشتن بالاخره با هستی جون قرارداد بستم عروساش واقعا زیبا میشن امیدوارم منم خشگل بشم
لینک مرجع